Dane podawane w formularzu są potrzebne tylko do obsługi konkursu i nie będą przekazywane nikomu innemu. Twoje nazwisko i nazwa browaru domowego mogą zostać podane do publicznej wiadomości w przypadku wygranej.Żadne inne dane nie będą upubliczniane.

Aby zarejestrować się do konkursu stwórz najpierw swoje konto wypełniając poniższy formularz.

Adres email służy jako login.
Wybierz jedno. Pytanie będzie wykorzystane do zweryfikowania Twojej osoby w przypadku odzyskiwania hasła.
Twoja odpowiedź powinna by znana tylko Tobie! Nie przekazuj jej nikomu
Podaj tylko jedno nazwisko piwowara. Nazwisko drugiego piwowara będziesz mógł podać podczas zgłaszania piwa. Podczas dodawania zgłoszenia będziesz mógł wskazać drugiego piwowara.
Wybierz "None" jeśli nie jesteś związany z żadnym browarem domowym. Wybierz "Other" jeśli Twojego browaru nie ma na liście - możesz użyć wyszukiwania.
Tylko członkowie PSPD są uprawnieni do uzyskania zniżki na wpisowe do konkursu (pole nieobowiązkowe).

Czy chcesz pracować jako wolontariusz/pomocnik przy tym konkursie?

Czasami potrzebujemy dodatkowych kilku rąk do pomocy, więc jeżeli wyrazisz chęć do pomocy, to odezwiemy się do Ciebie w miarę potrzeby. Zawsze możesz także zgłosić się do pracy w roli stewarda podczas konkursu.

Jeżeli jesteś sędzią i chcesz wziąć udział w procesie oceny podczas konkursu zaznacz TAK.

PSPD (2019-10-18 12:00)

PSPD (2019-10-19 09:00)

PSPD (2019-10-20 10:00)

Mój udział w konkursie jako sędzia jest całkowicie dobrowolny i bezpłatny. Rozumiem, że udział podczas oceny piwa wiąże się z konsumpcją pewnej ilości alkoholu, która może wpływać na moje zdrowie i robię to na własną odpowiedzialność.